نه قلم

مرجع تخصصی پایه نهم

تعرفه تبلیغات در نه قلم

وقتی که صحبت از تبلیغات در قرن حاضر می‌شود، نمی‌توان نامی از تبلیغات اینترنتی نیاورد. تبلیغاتی که مزایای بسیاری در خود دارد: ارزان است، فراگیر است، ماندگار است، هوشمندانه‌است، شبانه روزی است، هر زمان که شما بخواهید، قابل تغییر است و… کارکرد این نوع تبلیغات به خصوص زمانی که شرکتها از لحاظ منابع مالی با مشکلات مواجه هستند کاملا پر رنگ تر می‌شود. شاهد این امر بررسی رشد تبلیغات اینترنتی در بحران مالی کنونی است.

وب‌سایت نه قلم، بزرگترین پایگاه اینترنی پایه نهم با وجود بیش از ۳۰۰۰۰ کاربر، یک سایت هدف عالی برای فعالان عرصه اینترنت، موسسات آموزشی و کلیه فعالیت‌هایی که مرتبط به نوجوانان و امور آموزشی است، می‌باشد.

مخاطبان نه قلم

نه قلم فعالیت خود را در سال ۱۳۹۴ شروع کرده است و در این مدت تبدیل به بزرگترین مرجع تخصصی پایه نهم در کشور تبدیل شده است. مخاطبان اصلی سایت نه قلم بیشتر نوجوانان و دانش آموزان متوسطه اول می‌باشند اما می‌توان دبیران و اولیای دانش آموزان را نیز در رده بندی مخاطبان سایت، ذکر کرد. پس به صور کلی مخاطبان نه قلم را می‌توان به صورت زیر دسته‌بندی کرد؛

 • نوجوانان و دانش آموزان متوسطه اول
 • دبیران و معلمان
 • اولیای دانش آموزان

پلن‌های تبلیغاتی

تبلیغات در نه قلم به شکل تبلیغات بنری، تبلیغات متنی و رپورتاژ آگهی صورت می‌پذیرد. شما می‌توانید یک یا چند پلن را به صورت همزمان سفارش دهید. تمامی قیمت‌ها به تومان و کاملا مقطوع می‌باشند. درصورت خرید بیش از دو پلن، تخفیفات بیشتری اعمال خواهد شد. با کلیک بر روی مکان هر تبلیغ ذکر شده در جداول، مکان آن را در سایت مشاهده خواهید کرد.

تبلیغات بنری

در این نوع تبلیغات، تبلیغ به صورت فایل تصویری قرار می‌گیرد. فرمت‌های مجاز فایل تصویری شامل GIF، PNG و JPG می‌باشد. از پذیرش بنرهای فلش و اسکریپت معذوریم. تبلیغات بنری در صفحه اصلی و بایگانی‌ها به نمایش درخواهند آمد. لازم به ذکر است که محتوای بنر نیاز به تایید دارد و بنرهای چشمک‌زن و بنرهایی که چشم را اذیت می‌کنند مورد تایید نیست. تعویض بنر فقط یکبار انجام می‌شود. تمام لینک ها در تبلغات بنری به صورت نوفالو خواهد بود.

نام پلن مکان قابل نمایش سایز قیمت 1 ماهه قیمت 3 ماهه وضعیت
V1 در سایدبار (کلیک کنید) رایانه و تبلت 120x240 40,000 108,000 موجود (2)
H1 زیر بخش پروفایل (کلیک کنید) رایانه و تبلت 468x60 70,000 189,000 موجود (2)
H2 بالای بخش مطالب (کلیک کنید) رایانه و تبلت 728x90 80,000 216,000 موجود (2)
H3 زیر شماره صفحات (کلیک کنید) رایانه و تبلت 468x60 30,000 81,000 موجود (2)
H4 زیر متن پست (کلیک کنید) رایانه و تبلت 728x90 70,000 189,000 موجود (1)
H5 شناور پایین صفحه موبایل 320x50 100,000 270,000 موجود (1)

درصورتی که سفارشی با سایز بنر متفاوت یا در مکان دیگر در سایت مدنظر دارید، با ما تماس بگیرید تا هزینه و شرایط آن را برای شما ارسال کنیم. میزان کلیک بر روی بنرها با موضوع کسب و کار شما و جذابیت بنر مرتبط است.

تبلیغات متنی (بکلینک)

حداکثر تعداد کاراکتر متن تبلیغ، 30 کاراکتر می‌باشد. (هر اسپیس نیز یک کاراکتر به شمار می‌آید)

نام پلن مکان قابل نمایش قیمت 1 ماهه قیمت 3 ماهه وضعیت
B1 در سایدبار (کلیک کنید) تمام صفحات سایت 30,000 81,000 موجود

رپورتاژ آگهی

در این روش تبلیغ شما همانند یک پست سایت خواهد بود به این معنا که هرگز پاک نخواهد شد و با ارسال پست جدید، تبلیغات پایین میرود. حداکثر تعداد لینک در متن پست 3 عدد می‌باشد. لینک‌های موجود در پست به صورت فالو خواهند بود. موضوع سایت شما باید در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد. این روش فقط برای تبلیغ سایت بوده و از تبلیغ محصول معذوریم.

نام پلن حداقل قیمت
R1 150,000

شرایط و قوانین تبلیغات

 • رپورتاژ برای همیشه در سایت باقی خواهد ماند.
 • در هر رپورتاژ حداکثر تعداد لینک ۳ عدد می‌باشد.
 • تمامی بنرها و لینک‌ها باید تایید شوند.
 • از پذیرش تبلیغات فلش و اسکریپت معذوریم.
 • حداکثر حجم بنر ۵۰ کیلوبایت است.
 • دریافت سفارش تبلیغات از سایت های خلاف قوانین جمهوری اسلامی امکان پذیر نمیباشد.
 • حداکثر تعداد کاراکتر متن بک لینک در تبلیغات متنی، 30 کاراکتر می‌باشد.
 • تعویض بنر فقط یکبار انجام می‌شود.
 • تمام لینک ها در تبلغات بنری به صورت نوفالو خواهد بود.
 • در صورت خرید امکان بازگشت وجه و لغو خرید وجود نخواهد داشت.

سفارش تبلیغات

لطفا پس از بررسی موجود بودن پلن مورد نظر، نام پلن به همراه موارد آگهی شامل بنر، لینک، متن رپورتاژ و ... به ایمیل [email protected] ارسال نمایید. پس از ارسال پیام همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

توجه: آدرس ایمیل سایت را از این پست کپی نکنید! زیرا به دلایلی عددها در سایت نه قلم به صورت خودکار فارسی می‌شودند. خواهشمند است آدرس ایمیل را به صورت کاملا انگلیسی در بخش ارسال ایمیل تایپ بفرمایید.