باسلام

ما برای امتحانات نوبت اول برنامه ای چیدیم تا از چند هفته دیگه نمونه سوال نوبت اول دروس مختلف پایه نهم، جزوه های آموزشی دروس مهم پایه نهم و آموزش نکات مهم و ظریف دروس پایه نهم در نه قلم قرار بگیره. در اصل قرار بود این طرح مخصوص اعضا ویژه باشه اما من این ها رو برای همه میزارم.

اگه از مطالب استقبال بشه ما این روند رو ادامه خواهیم داد. شما با نظر دادن به مطالب و مشارکت در انجمن از ما حمایت میکنید و کیفیت مطالب ما را بالا میبرید.

همچنین اگه یادتون باشه تا قبل از اول مهر سایت در دو نوبت بروزرسانی میشد. ساعت 10 و 16 که ساعت 16 حذف شد. اما با شروع این طرح دوباره توی این ساعت سایت آپدیت خواهد شد و روزانه دو مطلب مرتبط با پایه نهم در سایت قرار خواهد گرفت. سعی میکنیم هر روز یک بخش از این طرح رو انجام بدیم تا کیفیت مطالب بالا بیاد و شما راضی باشید.

در مورد نمونه آزمون مرحله اول پیشرفت تحصیلی باید بگم که تقریبا سوالا آماده هست ولی یکم مشکل داره تا هفته آینده به احتمال زیادی این نمونه آزمون در نه قلم قرار خواهد گرفت و همه به اون دسترسی خواهند داشت.

برای وی آی پی اکانت ها هم بیاد بگم که فعلا مطلبی مخصوص اونا ارسال نمیشه ولی تاکید میکنم مطالبی با کیفیت بزودی مخصوص این اکانت ها قرار خواهد گرفت.

همچنین کسایی که خودشونو داری شرایط همکاری با نه قلم میدونن برای کمک در اداره سایت در بخش نطرات همین مطلب یا بخش تماس با ما با من در ارتباط باشن.

موفق باشید